• ru
 • ua
 • Взяти кредит з поганою кредитною історією онлайн за допомогою компанії «Мій Ощад»

  Автор:
  Останнє оновлення: 18.09.2018
  Компания
  Условия
  Ставка
  Сумма
  Срок
  Получение
  Moneyveo - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Краща пропозиція
  0,01% в день
  до 15000 грн
  від 63 днів
  Швидко Гроші - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Ексклюзив
  2,0 % в день
  до 10 000 грн
  від 63 днів
  Гроші Всім - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Краща пропозиція
  1,90% в день
  до 15 000 грн
  від 64 днів
  Dinero - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Краща пропозиція
  0% в день
  до 15 000 грн
  від 62 днів
  Credit Kasa - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Краща пропозиція
  0% в день
  до 10 000 грн
  від 62 днів
  My Credit - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Краща пропозиція
  0,01% в день
  до 10 000 грн
  від 62 днів
  MiLoan - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Краща пропозиція
  0,01% до 3000 грн
  до 12 000 грн
  від 63 днів
  Ваша Готівочка - Пропозиції від компанії «На Карту»
  Надійний партнер
  2,0% в день
  до 7 000 грн
  від 63 днів

  Всі коли-небудь прострочені клієнтом платежі та інформація про них зберігаються в спеціальному реєстрі. Чим більше їх (і взагалі наявність), тим нижча ймовірність взяти кредит з поганою кредитною історією. Але сьогодні 21 століття. Тому його оформити реально.

  Як взяти кредит з поганою кредитною історією?

  Перед тим як отримати кредит з поганою кредитною історією, наприклад, в Києві або іншому місті, потрібно дізнатися, якою взагалі буває КІ:

  • гарна (позитивна) – фізична особа сумлінно гасила взяті суми та виконувала пункти договору;
  • чиста – позичальник ніколи не вдавався до послуг фінорганізацій (державних, приватних) і не мав особистого «пластика»;
  • негативна – людина не оплачував вчасно позики, частково або 100% не повертала їх, порушувала інші умови договору.

  Кредит онлайн з поганою кредитною історією під заставу нерухомості

  Негативна КІ не впливає на неї та можлива, якщо клієнт: володіє об’єктом нерухомості (будинок/квартира, авто); його вартість перевищує суму, на яку розраховує від установи. Необхідно надати в фін структуру підтверджуючі документи. Перший – володіння майном. Другий – вартості машини квартири і т.д.

  Ризик завеликий, тому необхідно шукати новий, менш безпечний варіант і місце, де точно дадуть займ.

  Коли отримати кредит з поганою кредитною історією – правильне рішення?

  Найбанальніший і популярний приклад – здоров’я. Підвищена температура без вагомої на то причини, необхідність лікування зуба – такі ситуації можуть статися з кожним. Основна проблема – дізнатися, де дістати кошти й позбутися дискомфорту, повернутися до здорової активності. Якщо немає готівки? Що робити? Медичні послуги в нашій країні не безкоштовні.

  Де взяти кредит з поганою кредитною історією - компанія «Мій Ощад»

  Кредит онлайн з поганою кредитною історією дозволить швидко зібрати потрібну суму на лікування, обстеження і ліки можна. Достатньо звернутись до нашої компанії. Бо не потрібно шукати поручителів і збирати купу паперів.

  Кредити з поганою кредитною історією: у чому різниця між КІ в банку і МФО?

  Основний критерій схвалення запиту на позику – КІ. Тобто дані про рівень «грошової» дисципліни клієнта і кількості/величині взятих сум. Якщо борг вчасно погашений, в КІ з’явиться відповідна відмітка. Якщо немає – теж.

  Саме наявність других відміток є вирішальним фактором для банку, для клієнта – пошуком вирішення проблеми, де взяти кредит з поганою кредитною історією. Адже дивлячись на них, організація вирішує, давати обумовлену клієнтом суму чи ні. Коли людина брала позику в банківській установі та несвоєчасно її погасила/ та досі знаходиться у незавершеному стані, немає шансів розраховувати на схвалення нового. Ймовірність дорівнює 0%.

  Кредит онлайн з поганою кредитною історією - Мій Ощад

  Наша компанія, розглядаючи заяву від потенційного позичальника, не орієнтується на КІ. 18 повних років і наявність громадянства України – ось дві вимоги до клієнта.

  Яким чином і де взяти кредит з поганою кредитною історією?

  Процес можна умовно розділити на 4 етапи:

  1. Вибір оптимальної пропозиції та заповнення анкети – перше, що варто зробити. Вона – це спеціальна форма з полями, в які потрібно внести свої персональні дані (телефон, паспортні, адресу проживання та інші). Крім особистих, слід (необов’язково) внести інформацію про платоспроможність. Вона буде додатковим плюсом при прийнятті фінорганізацією рішення по заявці. Завдяки сучасності сервісу і його автоматизації, клієнт витратить на це всього 3-10 хвилин.
  2. Очікування перевірки. Воно відбувається відразу після відправки фізичною особою заповненого документа – швидко і не оператором (який повинен продзвонити ваших родичів, шефа – для підтвердження достовірності даних), а системою.
  3. Після настає зарахування коштів на рахунок – якщо рішення виявилося позитивним. Вони надійдуть швидко (приблизно 10-15 хвилин).

  Компанія «Мій Ощад»: швидка фінансова допомога

  Наш ресурс – на сторожі вашого фінансового спокою. У нас дійсно кредити з поганою кредитною історією видаються кожну хвилину – зібрали максимальну кількість корисної фінансової, юридичної інформації про діючі МФО і наданий ними спектр послуг. CashMe, KLT Credit, Cash Point, Miloan та інших.

  Навіщо нам це? Ми допомагаємо всім, у кого виникла нагальна потреба взяти кредит з поганою кредитною історією. Остання не стане перепоною на шляху отримання готівки для різних категорій громадян: від студентів до пенсіонерів. Не загубіть можливість отримати займ і моментально вирішити свої тимчасові фінансові проблеми!