• ru
 • ua
 • Як швидко заробити гроші в Україні в 2019 році? – Кращі способи та секрети

  Фінансовий експерт Вадим Кулик - Компанія «Мій Ощад» Автор:
  Останнє оновлення: 27.02.2019

  Добре б включити пристрій і надрукувати собі пару мільйонів готівки.

  Але реальність – інша: питання як заробити гроші залишається відкритим для тисячі людей.

  Комусь потрібен додатковий дохід для втілення в реальність своїх бажань (сучасного ремонту, гарного відпочинку, оновлення одежі та іншого), іншим – у ролі надбавки до маленької заробітної плати.

  Як можна заробити гроші – це питання ми розглянемо, дамо максимум корисних і головне – реальних порад.

  Розповімо про місця, де заробити гроші можливо досвідченим фахівцям, новачкам, людям без досвіду роботи в певній сфері, пенсіонерам та особам з обмеженими можливостями.

  Простий спосіб як можна заробити гроші – кліки та завдання

  Букси – спеціальні сайти, на яких люди розміщують різноманітні «таски». Чим не варіант як швидко заробити гроші?! Спрямованість завдань може бути різною: зареєструватися на ресурсі, вступити до спільноти в соцмережах, написати відгук про роботу компанії, просто перейти за посиланням. Сюди ж потрібно віднести сервіси по введенню captch-й.

  Як заробити гроші - Поради від компанії «Мій Ощад»

  Пропоновані завдання – прості. Готівки – на жаль, небагато (через монотонність і простоту роботи). Але при грамотному підході легко поповнити свій бюджет на суму, тотожну вартості Інтернету + послуг ЖКГ.

  Як заробити гроші в Україні на текстах і знанні мов?

  Вроджена/придбана грамотність, посидючість, цікавість до всього нового – основні вимоги для тих, хто розраховує дізнатися, як зробити гроші у розмірі від 100 гривень і до декількох тисяч. Сума дійсно необмежена і залежить тільки від оперативності, знань і досвіду виконавця.

  Новачкам підійде рерайтинг (переписати взятий з Інтернету текст і зробити його унікальним для проходження контролю в пошукових системах) і постинг (скопіювати контент з одного ресурсу на інший).

  Як заробити гроші в Україні в епоху сучасності? Копірайтинг (написання унікальних матеріалів на задану замовником тему або кілька) і переклади, наприклад, з російської на українську. Достатньо авторизуватися на біржі фрілансу (Адвего, Textsale та ін.) й брати в роботу завдання від замовників, які сподобалися або близькі по духу.

  Набравшись досвіду, із 90% ймовірністю відкриєте для себе новий спосіб, на чому можна заробити гроші – співпрацювати безпосередньо з роботодавцями та веб-майстрами, не витрачаючись зайвий раз на біржові комісійні.

  Добре знання англійської або іншої мови – золота жила, де можна заробити гроші, і непогані. Закінчили факультет іноземної, жили за кордоном, закінчили курси? Пошук місця, як заробити багато грошей, полегшується до 0:

  • Досить запропонувати свої послуги колегам, друзям, сусідам. Ймовірно, вони шукають репетитора недалеко від будинку.
  • Плюс – це те, на чому можна заробити в національній валюті, доларах, євро.
  • Другий варіант – залишити оголошення на сайті із пошуку клієнтами вас.

  Як заробляти гроші? Особисто (віч-на-віч) з клієнтом або онлайн (за допомогою скайпу, наприклад).

  Як швидко заробити гроші на комп’ютерних іграх?

  Розповімо про масштабні! У Dota2 або CSGO немає прямого виведення коштів, але для продажу придатна внутрішньоігрова валюта. Перед тим як заробити багато грошей, бажаючі повинні знати, що в самій системи (на ігрових акаунтах) багато цінного шмоту (скінів, артефактів). Всі вони коштують від декількох центів до тисяч доларів.

  Як можна заробити гроші - На Карту

  Щоб знати як заробити гроші в Україні в такий спосіб, треба орієнтуватися в цінах. Це головна умова, щоб дозволить збільшити свій дохід. Сенс – у перепродажі шмоту за низькою і продажі за більш високою вартістю, різниця – ваша.

  «Торгівля» відбувається на спеціальному майданчику, на форумі або за домовленістю в соціальній мережі безпосередньо в парі «покупець-продавець». Для хорошого результату потрібно проводити моніторинг майданчика на момент вигідних пропозицій.

  Тільки що зареєстровані геймери; ті, хто не звик рахувати достаток і інші групи просто не орієнтуються в реальних цінах ігрових предметів, даючи вам те, на чому можна заробляти гроші в будь-якому місті та за межами нашої країни. Деякі геймери хотіли б роздобути у свою колекцію якийсь певний шмот, тому готові розпрощатися зі старим і «посунутися» в ціні на відчутний відсоток.

  Також в Інтернеті є спецмайданчики (біржі) ігрових цінностей, для отримання доходу: Funpay, Kotgames, Allgame та інші. Щоб почати свою маленьку справу, достатньо вивчити попит на річ (на що підвищений, а на що – мінімальний), орієнтуватися у вартості та ґрунтуючись на отриманих даних, шукати «солодкі» пропозиції для реалізації.

  Ще чим зайнятися щоб заробити гроші – економічні гри. Вони побудовані таким чином, щоб людина інвестувала. Але більшість дає можливість трохи поповнити свій сімейний бюджет готівкою – без величезних початкових депозитів.

  Ще один ігровий варіант поповнення сімейної скарбниці – запис відео-роликів і проведення стримів (онлайн-трансляцій). Перший (Ютуб) може приносити від декількох десятків доларів до тисяч (в основному – від реклами). Другий – аналогічно. Просто починайте записувати game-ролики та проводите стрими. Більший за 50% основних коштів будуть надходити у вигляді донатів – добровільних пожертвувань глядачів. Суми іноді досягають тисяч $ за одноразовий платіж.

  Непоганий спосіб де заробити гроші – фотохостинг

  Він полягає в продажі зображень і фотографій:

  • ви завантажуєте роботи до персонального кабінету на сервері;
  • отримуєте унікальні посилання на них;
  • посилання поширюються по сайтах, форумах, соцмережах;
  • користувачі, що заходять на зазначені ресурси, дивляться ваші фотографії;
  • вам за це нараховує плата.

  Прокат

  Зайдіть у всесвітню павутину і дізнайтеся, що зараз користується попитом (що здають в оренду інші) і ідея, чим можна зайнятися щоб заробити гроші прийде відразу. Що можна здати в оренду?

  1. квартиру (особливо, якщо вона знаходиться в привабливому туристичному місці);
  2. фотогенічну домашню тварину (породисту кішку, собаку, декоративного кролика) для фотосесії;
  3. вечірнє вбрання та аксесуари – актуально в період випускних вечорів і початку навчального року;
  4. техніку: фотоапарат, смарт-годинник, планшет, ноутбук (варіантів – безліч).

  Продаж непотрібних речей + перепродаж

  Старі речі, до яких душа не лежить вже кілька місяців/років. Деякі просто не використовуєте. Весь цей непотріб (для вас саме) покрився пилом у шафі, на полицях, коробках. Позбавтеся від нього з розумом. Це те, як заробити грошей легше за все:

  • знаходите в мережі спеціальні сайти з продажу речей;
  • робите якісні фотографії товару;
  • виставляєте на продаж;
  • чекаєте дзвінків і надходження коштів.

  Щодо перепродажу все зрозуміло: знаходимо продукт дешевше – реалізовуємо цільовому клієнту дорожче. Різниця – є прибуток.

  Як швидко заробити гроші?

  Дропшиппінг – прибуткова справа для новачків (студентів, пенсіонерів в тому числі). Коли немає початкового капіталу, а є бажання продавати одяг, взуття, книги, електронні пристрої та інше, то цей варіант – вдалий.

  Як заробити великі гроші на дропшиппінг?

  1. Шукаєте постачальників товарів, які працюють по drop shipping і уважно вивчаєте фото + ціни. Вони оптові, тому є «запас» ціни для роботи. Якщо умови влаштовують, переходимо до наступного кроку.
  2. Необхідно створити (власними силами або із залученням фахівців) ресурс для діяльності: лендінг, повноцінний інтернет-магазин, групу в Інстаграмм, Фейсбуці або іншій соціальній мережі. Там ви зможете розміщувати обрану у постачальника продукцію по «своїй» ціні. Вона повинна бути вище опту, оскільки нижній і тотожний рівень не дасть можливості отримати прибуток.
  3. Як тільки сайт група будуть наповнені – у вас з’являться перші клієнти, які будуть готові оплатити продукцію. Для більшої результативності слід запустити рекламу – як перевірений метод. Так покупці швидко знайдуть вас самі та замовлять товар.
  4. Ви ж робите замовлення обраного клієнтом пристрою, одягу, взуття у постачальника і реєструєте вантаж на адресу покупця. Націнка – ваша. Тому що проплату за товар робите за оптом, а клієнт купує за вашою ціною, яка на рівень вище.
  5. Компанія, що надає товари або послуги, збирає замовлення та упаковує. Після – здійснює відправлення вашому клієнту.
  6. Людина отримує за вказаною адресою свій товар. Постачальник – платіж за оптом. Ви – різницю в ціні.

  Трейдінг

  Просто (після детального розбору) і стабільно, на чому заробляють гроші. Кошти в наявності не в національній або іноземній валютах, а в біткоінах. Принцип: на bitcoin-крані людина проходить миттєву реєстрацію (досить ввести свої особисті дані + № раніше авторизованого гаманця), 1 раз на 10-60 хвилин клікає на спеціальну кнопку і вводить капчу.

  Далі – раз в декілька днів або ж відразу на ваш гаманець система виводить всі сатоши (частини). Приділяючи роботі від 10 хвилин в день, маєте можливість помітно збільшити величину свого сімейного бюджету.

  Також як досить швидкий варіант – Форекс. Сфера цікава та активно розвивається, значить, перспективи хороші та реально рухатися вперед, щоб зробити її основним джерелом свого доходу:

  • Forex – фінансовий ринок, на якому відбувається обмін валюти;
  • початкові вкладення необов’язкові, оскільки багато бірж надають новачкам бонуси;
  • не потрібно мати вищу економічну освіту для старту діяльності, але мінімальні-середні знання з області фінансів точно не завадять;
  • трейдинг полягає у грі на коливанні курсів і передбаченні їх: сьогодні вкладаєте малі суми та потім розумієте, як можна вивести набагато більше;
  • прибуток становить від $10 до мільйонів – сума залежить від стратегії, везіння, знань і досвіду, обсягу початково вкладеного обсягу коштів.

  Тисячі людей вже купили собі авто, квартири, оплатили закордонний відпочинок готівкою, отриманою таким способом. Чим ви гірші?! Звичайно, щоб спочивати на лаврах з 20-30 років і до глибокої старості, доведеться пітніти роками. Річард Денис, який зробив цілий статок на Форексі, йшов до своїх 200 мільйонів доларів кілька років.

  На чому можна заробити гроші? - Корисні поради від компанії «Мій Ощад»

  Головне правило – чітко уявляти власну тактику дій. Визначитися з декількома параметрами: точкою входу і виходу – на яких умовах готові відкрити торгівельну позицію і закрити; валютними парами; тайм-інтервалом – часом, коли будете торгувати; допустимий збиток на 1 операцію/добу.

  Безліч методів зі 100% ймовірністю результату

  Якщо запропоновані способи вам не підходить, спробуйте надавати послуги у тому руслі, яке знаєте досконало або хоча б на 50%. Що це може бути?

  1. Клінінгові послуги; ремонт сантехніки, меблі, комп’ютера, телефону; нагляд за квартирою/дачею.
  2. Консультації: юридичні (при наявності відповідної освіти), у сфері шопінгу (можете швидко зібрати діловий і повсякденний look, який буде виглядати на «5+»), програмного забезпечення.
  3. Б’юті-послуги: стрижки, зачіски, манікюр, спа-процедури для тіла.
  4. Перетримка та вигул домашніх тварин: собак, кішок, тхорів, папуг – на час зайнятості або від’їзду господарів. Аналогічні платні послуги нерідко потребують волонтерські організації, які спеціалізуються на прилаштовуванні та лікуванні бездомних чотириногих друзів.
  5. Написання привітань. Особливо напередодні свят в навчальних/дошкільних установах і звичайних – Нового року, 8 Березня, Дня закоханих. Кому не хочеться здивувати своїх рідних і улюблених людей оригінальними словами, складеними в мелодійні рядки?
  6. Автодоставка – вантажів і людей (втомленого водія з кафе). Є дві варіації: самостійно (достатньо «чергувати» біля великих і дрібних установ громадського харчування) або у складі сервісу (приєднатися до таксопарку і відразу отримувати замовлення). З вантажами трохи складніше: запропонуйте послугу знайомим, колегам або продивіться сторінки Інтернету на наявність подібних оголошень. Так знайдете своїх дебютних клієнтів.
  7. Handmade – ніша, де працювати може майже кожен. Основна вимога – пристрасть до виробництва своїми руками різних речей. З англійської мови слово перекладається як «рукоділля». В’язані іграшки та одяг, імбирне печиво та інші десерти, виготовлення оригінальних листівок і скрепбукінг (оформлення фотоальбомів за індивідуальним задумом) – всі вироби швидко знаходять свого кінцевого користувача, якщо створені акуратно, з душею і грамотним підходом до реалізації. Наприклад, краще (вигідніше) продати новорічні костюми перед 1-31 грудня, ніж намагатися знайти на них покупця восени або влітку. Як бонус – просувати свою продукцію через різні соцмережі, щоб охопити максимально можливу аудиторію. Ексклюзивні дрібнички завжди в моді.
  8. Фотосесія – як варіант теж може бути. Створення гарних світлин – захоплення мільйонів. Чому б не перетворити його в реальні кошти? Навіть якщо ви не професіонал, а новачок, подбайте спочатку про напрацювання портфоліо (роблячи фото абсолютно безкоштовно) і тільки потім виходьте на рівень середньої ціни та вище. Клієнтів можна знайти через Інтернет, «сарафанне радіо», особистий профіль, свій сайт.

  Який результат?

  Розглянувши чим зайнятись щоб заробити гроші новачкам і людям з певними знаннями в якійсь сфері, можна зробити висновок: залучити у свою «скарбницю» додаткові кошти реально, навіть не маючи спеціальних навичок і умінь (перегляд рекламних повідомлень, репости в Інтернеті, кліки за посиланнями).

  Так, спочатку на найпростіших завданнях не вийде «сколотити» мільйон. Коштів вистачить на мобільний зв’язок, обід у кафе, оплату комунальних послуг, курсів. Тому розглядайте обрану діяльність як відправну точку. Але «прокачуючи» свої навички, гарантовано вийдете на новий рівень або перейдете в суміжну справу – де є купюри побільше.

  Аналізуйте свої досягнення, читайте додаткову літературу і переймайте досвід конкурентів – це допоможе досягти фінансового олімпу набагато швидше і з мінімальними (нульовими) втратами!