• ru
 • ua
 • ШвидкоГроші в Києві: огляд компанії та умови позики

  Фінансовий експерт Вадим Кулик - Компанія «Мій Ощад» Автор:
  Останнє оновлення: 04.04.2019
  ШвидкоГроші в Києві: огляд компанії та умови позики

  Ставка: 2,0 % в день
  Сума: до 10000 грн.
  Термін: 3—14 днів

  Отримати

  Компанія ШвидкоГроші в Києві з’явилася в 2012 році. Сьогодні вона настільки розширилася, що готова надавати кошти до зарплати у будь-якому куточку нашої країни.

  Де ви мешкаєте? У Полтаві, Хмельницькому, Рівному, Харкові, Вінниці? У кожному з великих міст України є можливість взяти до 10 000 гривень. Для постійних позичальників діє більш низький відсоток, а суми – вище названої. Головне – для отримання коштів не потрібно виходити з дому. Всі маніпуляції доступні в реальному часі. Достатньо просто зайти на офіційний сайт та оформити запит – в будь-який день тижня (навіть у святковий або вихідний) та час (припустимо, о 00:00 годині).

  Види позик та відсоткові ставки

  Відсотки є невід’ємною частиною будь-якої позики: в 96% випадків стають вирішальними при вашому бажанні взяти трохи додаткових фінансів для здійснення великої або маленької мрії.

  Про Швидко Гроші в інтернеті можна знайти різні відгуки – про «космічні» % та комісії. У реальності відсоток в цій компанії становить 2% в день. Приклад: берете 7000 грн. За користування сплатите 140 гривень на день. Такий розрахунок актуальний як для «старих» фізичних осіб, так та для тих, хто тільки-но звернувся. Тобто % погашення та його величина в українській національній валюті залежить від взятої вами суми.

  Великий плюс звернення до компанії – у постійному ліміті, доступному для новачків та завсідників. Для довідки: в більшості МФО максимальна сума для «дебютантів» становить близько 2-4 тисяч. Тут же можете розраховувати на 10 000, а починаючи з другого-третього звернення – ще більше. Терміни ж користування грошима складають 3-14 діб. Продовження на новий термін – звичайно ж, можливо! Найбільший становить 3 роки.

  Хто може отримати кредит?

  Знадобилися вам додаткові, наприклад 3000 гривень, для купівлі взуття. Або для оплати комунальних послуг. Це не так важливо, оскільки фінансова компанія видає готівку для споживчих покупок та до дати отримання заробітної плати. Навіть ось яким групам осіб:

  • пенсіонерам;
  • студентам;
  • домогосподаркам;
  • віддаленим працівникам (фрілансерам);
  • людям із поганою КІ, без офіційного працевлаштування.

  Висновок: будь-який бажаючий має право звернутися за вирішенням своєї тимчасової фінпроблеми в Sgroshi та залишитися задоволеним обслуговуванням + результатом.

  Чому кошти видають так швидко?

  Компанія Швидко Гроші в Києві працює в інтернет-режимі, тому оформлення позики займає всього 20 хвилин! Це в сотні разів оперативніше, ніж аналогічні маніпуляції в звичних банківських установах або в філіях МФО. На що витрачаються двадцять хвилин?

  • Десять – представник фінустанови витрачає для того, щоб внести в інформаційну базу відомості про позичальника.
  • Стільки ж – на прийняття рішення стосовно поданої анкети. Результатом буде зворотний зв’язок – позитивна або ж негативна відповідь на можливість кредитування.

  Важливо: при першому зверненні, незалежно від залишених на Швидко Гроші відгуків, клієнт зобов’язаний створити персональний акаунт. Туди необхідно внести основні дані: ім’я, прізвище, рівень доходу, адресу проживання та реєстрації, № паспорта, ідентифікаційного коду та інші.

  Це потрібно для більш швидкого оформлення – починаючи з другого разу. Заповнивши анкету раз, ви позбавляєте себе необхідності вводити персональні відомості кожного разу.

  Вимоги до клієнтів та необхідні документи для оформлення

  Послугами sgroshi.com.ua може скористатися практично кожен, оскільки компанія не вимагає від вас ідеальної КІ, офіційного місця роботи, довідок про розмір доходу та іншого. Взяти кошти вправі ті, хто:

  • є громадянином України, проживає та зареєстрований на її території;
  • знаходиться у віці від 18 до 60 років;
  • має ідентифікаційний код, паспорт та діючу банківську картку (обов’язково зареєстровану на ваше ім’я), а також мобільний номер для швидкого зв’язку та вихід у всесвітню павутину.

  Компанія не вимагає від позичальника вказувати конкретне місце працевлаштування. Але може попросити № телефону керівника фірми або колеги. Будьте готові!

  ШвидкоГроші

  Крок за кроком: як оформити кредит у цій компанії?

  Вже мільйони українців скористалися фіндопомогою ШвидкоГроші в Києві, не встаючи навіть з дивану/офісного крісла та не під’їжджаючи до банківської установи. Відмінність МФО від звичайного банку – в тривалості співпраці: в першій – менше, відсотки – трохи вищі.

  Невеликий термін співпраці актуальний тільки для новачків. Для тих, хто звертається за готівкою вдруге-втретє, найбільший термін може становити 3 роки. Другий момент (що стосується %) обумовлений невеликою доплатою організації за терміновість та зручність взяття коштів для здійснення власних цілей.

  Ми пропонуємо вам покрокову інструкцію. Ось, наскільки швидко та елементарно можете взяти кошти в цій компанії:

  1. Заходимо на офіційний сайт sgroshi.com.ua та бачимо у верхній лівій частині головної сторінки розумний калькулятор. На ньому потрібно вибрати комфортну для себе суму (до 10 тисяч) за допомогою руху бігунка вліво-вправо, після чого натиснути «Оформити». Важливо: якщо це не перше звернення, слід поставити «Я постійний».

  ШвидкоГроші в Києві

  2. Бачимо найпростішу заявку (форму реєстрації). У ній досить вказати 2 речі: телефон та ім’я. Фінальний крок – натиснути «Далі».

  Реєстрація в ШвидкоГроші

  3. Вводимо кодову комбінацію (яка прийшла на тільки що вказаний мобільний) в спеціальне поле, натискаємо «Підтверджую».

  4. Заповнюємо більш розширену анкету на кредит. Які дані знадобляться? Персональна інформація: № паспорта, код платника податків, адреса електронної пошти. Також знизу ви побачите правила надання позик, з якими варто ознайомитися та підтвердити «галочкою». Наступний пункт – відомості про місце роботи: займаної посади, розмір доходу, розташування фірми. У такому випадку Швидко Гроші потрібен контакт колеги, родича/товариша. Це необов’язкова умова, але може стати вирішальною при наданні зворотного зв’язку, та підвищить шанси на отримання більшої суми.

  Третій пункт анкети передбачає внесення № картки та назви обслуговуючого банку (мається на увазі та, на яку хочете перерахувати взяту готівку). Нарешті, четвертий крок – заповнення даних про проживання + реєстрацію. Якщо співпадають, вам потрібно буде менше часу: досить поставити відповідну «пташку». В іншому випадку – заповнити дві заявки в режимі онлайн. Всі поля заповнені? Ще раз перевірте дані (помилки можуть стати причиною відмови в позиці) та сміливо натискайте «Відправити».

  Швидко Гроші - Контакти

  5. Очікуємо рішення фінустанови, після – надходження коштів. При «картковому» способі, додаткові активи надходять за декілька хвилин. При «готівковому» – відразу після того, як під’їдете в відділення та заберете в касі.

  Швидко Гроші в Києві

  При виникненні будь-яких труднощів при оформленні заявки, ви завжди вправі звернутися за допомогою за безкоштовним номером 0 (800) 50 10 20. Для авторизації в особистому акаунті (для перегляду величини платежів, періодичності, нарахованих комісій, внесення оплати – незалежно від годин роботи компанії та представників) необхідно використовувати як логін свій № телефону. Паролем буде код, що надійшов на мобільний.

  Чи можуть відмовити в Швидко Гроші та чому, які відгуки?

  Мікрофінансові організації комфортні тим, що відсоток схвалення запитів в них дорівнює 95-99%. Але іноді позичальники все ж стикаються з неприємностями у вигляді відмови. Це відбувається з основними 5 причин:

  • Неуважність при заповненні анкети. Вам просто необхідно перевірити внесену інформацію в форму реєстрації перед тим, як відправляти. Неточності у даті народження, ІПН або адресі можуть стати фатальними. Вам просто відмовлять у наданні позики, оскільки фахівець (і система) будуть вважати дані неправдивими.
  • Недостатність заповнення форми. Радимо вносити відомості навіть в необов’язкові поля – підвищують шанси на ваше позитивне рішення.
  • Дата оплати екс-позики теж може стати причиною отримання негативного зворотного зв’язку. Оновлення системи займає деякий час. Якщо ви відразу ж після передачі боргу, спробуєте взяти наступний, можете зіткнутися з неприємністю. Краще це робити трохи пізніше – зачекавши приблизно 2-4 години.
  • Термін «пластика» та баланс. Система видасть відмову, якщо: вкажете прострочену банківську картку; при відсутності хоча б 5-10 гривень на рахунку. Така (хоч та невелика) сума необхідна для успішного проходження верифікації, та буде повернута назад тієї ж доби.
  • Технічні неполадки. Причому з обох боків. Перш ніж звертатися в ШвидкоГроші, перевірте коректність роботи вашого смартфона та інтернет-зв’язку, а також наявність копій ІПН та посвідчення громадянина. На сайті ж збої спостерігаються у виняткових випадках. Кожна заявка обробляється ретельно та в індивідуальному порядку.

  Як погасити/продовжити позику?

  Можливих варіантів повернення взятого на sgroshi.com кредиту – три:

  • Через термінал. Це легко зробити, якщо заздалегідь зателефонувати на 0 800 50 10 20 та дізнатися розташування найближчого. Після – вибрати однойменну функцію на моніторі та завершити дії за допомогою спливаючих підказок.
  • У персональному кабінеті. Вам необхідно лише авторизуватися, використовуючи пароль та логін. Важливо також мати на балансі суму, яка дорівнює розміру платежу.
  • В офісі – при безпосередньому спілкуванні з фахівцем.

  Продовження терміну позики – в офісі компанії або ПК. Опція передбачена тільки для тих, хто внесе всі % за користування.

  Чим загрожує прострочення Швидко Гроші та які контакти потрібно знати?

  Обставини бувають різні. Через них ми іноді не можемо погасити заборгованість перед МФО в обумовлені дати. Тут головне – не допустити прострочень. Інакше до своїх боржників організація застосовує штрафні санкції: спочатку – збільшує ставку; далі – вправі передати борг колекторській фірмі.

  Але ви завжди можете скористатися безкоштовними номерами та оповістити організацію про ситуацію, яка виникла – про неможливість своєчасного погашення взятої суми.

  ШвидкоГроші

  Реальні переваги кредитування

  Компанія S groshi працює на законних підставах та чітко оголошує всі умови в договорі. Також 99% позичальників відгукуються про неї позитивно через:

  • Мінімальні вимоги. Видача гривні доступна всім категоріям. Навіть фрілансерам, домогосподаркам та особам з негативною КІ. До пакета документів теж немає специфічних вимог: тільки паспорт, код, вік в межах 18-60 років.
  • Оперативність. Ви витрачаєте всього 10-15 хв. на реєстрацію, стільки ж знадобиться фахівцю для розгляду анкети. Всі дії проводяться через інтернет.
  • Відсутність непередбачених платежів та комісій + наявність функції «хочу продовжити термін».
  • Високий ліміт: максимальні 10 000 грн. – для нових та постійних клієнтів.
  • Низький відсоток відмов за поданими анкетами.
  • Безпеку: всі персональні дані – абсолютно конфіденційні та не передаються третім особам.
  • Зручність. Персональний кабінет є сховищем відомостей про величину платежів, точні дати та залишок суми для погашення.

  Не зволікайте з рішенням своїх тимчасових грошових труднощів. Беріть потрібну суму готівки без документів з офіційного місця роботи та численних довідок. Де? Звісно, в Швидко Гроші – усі важливі контакти ви можете побачити на головній сторінці сервісу. Таке рішення – максимально просте та вигідне!

  Адреса: 01032 Україна, м Київ, вул. Саксаганського 133-А.
  Телефони гарячої лінії: (044) 498 10 20, 0 (800) 50 10 20
  E-mail: [email protected]
  Час роботи online-консультанта: з 8:00 до 20:00.

  Швидко Гроші – Відгуки клієнтів

  Маргарита
   

  Кому потрібні гроші та хто в той самий час має погану кредитну історію, точно сюди. Вони не такі «дотошні», як банківські установи! Тобто видають кредити практично усім особам (навіть неофіційно працевлаштованим), відсоткові ставки не приховують (коли я брала, становила 2% на день) та дуже-дуже швидко працюють. Кошти були на моїй картці вже через 15 хвилин після заповнення анкети.

  Кирило
   

  Якщо вам знадобляться додаткові гроші та не будете знати, де узяти, обов’язково звертайтеся сюди. Спеціалісти все оформлять дуже швидко (за 10-20 хвилин), головне – не будуть ставити зайвих питань та вимагати довідку про доходи в обов’язковому порядку. Суми гарні – до 10 тисяч. Мені, наприклад, потрібно було 8000 – для купівлі шафи.