• ru
 • ua
 • Кредити онлайн без дзвінків родичам – Швидкий шлях отримати кошти

  Фінансовий експерт Вадим Кулик - Компанія «Мій Ощад» Автор:
  Останнє оновлення: 17.08.2019
  Компания
  Условия
  Ставка
  Сумма
  Срок
  Получение
  My Credit - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Круті умови
  0,08% в день
  до 12 000 грн
  1 - 30 днів
  Creditplus - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Надійний партнер
  0,01% в день
  до 10 000 грн
  3 - 30 днів
  Money4you - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Сервіс 24/7
  0,01%
  до 10 000 грн
  2 - 30 днів
  Euro Groshi - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Євро умови 🇪🇺
  0% в день
  до 10 000 грн
  3 - 30 днів
  Gofingo - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Новинка 🔊
  0% в день
  до 10 000 грн
  3 - 30 днів
  Ваша Готівочка - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Без фото та дзвінків!
  2% в день
  до 9 000 грн
  1 - 16 днів
  Credit Kasa - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Без прихованих платежів
  0,01% в день
  до 20 000 грн
  1 - 27 днів
  Ccloan - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Пролонгуємо заборгованість!
  0,01% в день
  до 15 000 грн
  5 - 30 днів
  Moneyveo - Пропозиції від компанії «Мій Ощад»
  Бренд 2020 року
  0,01% в день
  до 17 000 грн
  1 - 30 днів

  Кредит на картку без дзвінків

  Виникла потреба в грошах, але немає офіційної довідки про доходи? Скористуйтеся кредитом онлайн без дзвінків на сайті сервісу кредитів «Мій Ощад»!

  Далеко не всі роботодавці охоче видають своїм підлеглим довідки, що підтверджують розмір заробітної платні, але це не є обмеженням в отриманні кредитування. Безумовно, більшість банківських організацій залишають за собою право відмовляти позичальникам, але в Україні діє близько 20 кредитних компаній, де можна отримати кредити онлайн без дзвінків без підтвердження доходу.

  Як отримати кредити онлайн без дзвінків?

  Щоб отримати кредит онлайн без дзвінків, треба мати:

  • паспорт громадянина України.
  • картку будь-якого українського банку з мінімальним балансом на рахунку (достатньо щоб на карті була хоча б одна гривня).
  • ідентифікаційний код (бажано мати скани паспорта та коду).

  Також, щоб отримати кредит на картку без дзвінків, ваш вік повинен бути старше 18 років. Ви повинні постійно проживати на території України. Для оформлення позики необхідний доступ в інтернет зі смартфона або ноутбука, а також мобільний телефон для отримання коду з підтвердженням вашої заявки.

  Кредит онлайн без дзвінків оператора – 5 простих кроків

  Всього 5 простих дій, і ви отримаєте потрібну суму позики:

  1. Скористайтеся калькулятором на нашому сайті. Виберіть потрібну суму і термін кредитування.
  2. Зареєструйтеся на сайті, відкрийте особистий кабінет. У ньому ви зможете управляти своїм рахунком, бачити його розмір, свої платежі.
  3. Заповніть анкету-заявку. Вказуйте достовірні дані про себе, в іншому разі кредит оформити не вийде.
  4. Внесіть дані картки, на яку будуть перераховані гроші.
  5. Надішліть запит.

  Протягом декількох хвилин на ваш мобільний номер прийде СМС-повідомлення зі схваленням, і ви отримаєте гроші.

  В чому переваги кредитів онлайн без дзвінків, які пропонує «Мій Ощад»?

  На сайті нашої кредитної компанії представлені пропозиції від мікрофінансових організацій, що працюють з позичальниками на прозорих умовах.

  Всі організації, представлені в нашому переліку, видають кредит онлайн без дзвінків оператора, а також без перевірок, поручителів, необхідності надавати довідки про доходи, застави або тривалого очікування рішення.

  Ви заощадите свій час і сили, оскільки отримати кредитування можна, не виходячи з дому або не покидаючи свого робочого місця. Кредити онлайн без дзвінків видаються в режимі 24/7. Це означає, що отримати фінансову підтримку ви зможете в будь-який час, коли б вона вам не знадобилася.

  Кредит онлайн без дзвінків - Мій Ощад

  Як погасити позику?

  Повернути позичені кошти також просто, як і отримати їх. Щоб виплатити кредит не потрібно приїжджати в офіс кредитної компанії або стояти в черзі в касі.

  Скористайтеся своїм особистим кабінетом на сайті мікрофінансової компанії, в якій ви оформили кредит. Тут ви зможете переказати кошти з банківської картки в рахунок погашення позики. Протягом декількох хвилин гроші будуть зараховані на рахунок МФО, а ваша заборгованість погашена.

  Внести борг за користування позикою можна в платіжних терміналах. На сайті МФО є інформація про те, які термінали підтримує ця компанія. Гроші на рахунок мікрофінансової організації зараховуються протягом трьох днів, тому вносити суму боргу потрібно заздалегідь, за декілька днів до настання розрахункового терміну. В іншому випадку можливе прострочення і підвищення процентної ставки за позикою.

  Ще один спосіб розрахунку – переказ грошей на рахунок мікрофінансової компанії в будь-якому з банківських відділень України. Для оплати потрібно вказати реквізити одержувача, а також дані вашого ідентифікаційного номеру.

  Як гарантовано отримати кредит без дзвінків?

  Навіть якщо МФО обіцяє видачу позик без перевірок, дзвінків, надання довідки про доходи, організація все одно залишає за собою право відмови в кредитуванні. Однак у ваших силах зробити так, щоб ви гарантовано отримали позику.

  • Вказуйте тільки правдиві відомості про себе, щоб викликати довіру організації.
  • Заповнюйте всі пункти анкети, навіть якщо вас вони не стосуються. В онлайн кредитуванні часто прийняття рішень за заявками виконують автоматичні програми, скануючи всі пункти анкети, тому порожні графи сприймаються як невірно заповнений бланк.
  • Вкажіть джерела доходу (неофіційне робоче місце, підробіток), щоб підтвердити свою платоспроможність. Зробити це можна в додаткових відомостях до заявки.

  Хоч відмова в мікрокредитуванні буває рідко, така «підстраховка» повністю виключить ймовірність відхилення вашого запиту, особливо в ситуації, коли гроші потрібні терміново.

  Чи можна продовжити термін погашення позики і як це зробити?

  Багато мікрофінансових компаній пропонують своїм позичальникам послугу пролонгації позики. Скористатися нею можна у своєму Особистому кабінеті на сайті МФО. Якщо ви розумієте, що ніяк не зможете погасити заборгованість у строк, в особистому кабінеті на сайті кредитної компанії в розділі «повернення позики» виберіть пункт про продовження кредитування.

  Якщо такої послуги на сайті МФО немає, зверніться безпосередньо до фахівців компанії. Поясніть їм ситуацію, складіть письмову заяву, якщо необхідно.

  Онлайн кредит без дзвінків і перевірок – послуга, зручність якої вже оцінили тисячі українців. Це швидке і просте рішення багатьох фінансових проблем, яким ви можете скористатися у будь-який момент.

  Анатолій
   

  Про можливість отримати кредит на картку, без довідок і навіть дзвінків розповів колега. Він сам користується такою послугою. Я запропонував дружині оновити духову шафу на кухні. Сказано - зроблено. Відправив запит на позику на сайті. Гроші прийшли на карту дуже швидко. Все супер, спасибі! Відмінна фінансова допомога!

  Ірина
   

  Вирішили з чоловіком зробити косметичний ремонт у залі, але відкласти якось не виходить: то одне, то інше, загалом ніяк. На очі потрапила реклама про можливість взяти кредит на карту. Тепер ходити в банк навіть не треба, все робиться, не виходячи з дому. В інтернеті заповнили з чоловіком запит і протягом 30 хвилин прийшли гроші. Ремонт зроблений, платимо щомісячний платіж невеликими сумами і все відмінно! Спасибі вам, велике!